29.1. - 4.2. | Diary

4. února 2018 v 14:08 | L'étudiante francais |  Diary

Zdravím,
Dlouho jsem tu nebyla, ale nakonec jsem se po dlouhé době vrátila zpět. Abych řekla pravdu, tak mi to všechno vlastně dost chybělo, ale co se dalo dělat. Po dlouhé pauze jsem konečně dostala znovu náladu na blogování a psaní. Tak doufám, že mě to po nějaké době zase neomrzí, ale tohle jsem teď řešit nechtěla. Budu se konečně věnovat tématu tohoto článku.
Tak, kde nebo čím bych měla začít .. Hm, zřejmě asi pondělím, že ?


Pondělí začalo stejně jako každé jiné, tím otravným zvukem mého budíku. Zvedla jsem se z postele a protřela si oči. Bylo to zase tady, nejdelší den v celém týdnu a hned na začátku. Ve škole proběhlo vše v normálu. Učení a občas nějaký ten výtlem s mojí spolužačkou. Po škole jsem šla s Beči obvyklou cestou kolem hradeb, takže jsme si přidělaly trasu o nějaký ten kilometr. Prostě klasika.


Úterý proběhlo bez nějakých výjimečných změn. Jelikož náš třídní je zase v trapu na horách, takže to dopadlo tak, že jsme dostali několik suplů, takže pár hodin pouhého rozjímání a spaní (Ne, že bych ve škole spala, ale snad to chápete :D). A pak přišla hodina chemie .. A to začal znovu můj problém s obětním beránkem (Alá, nech se vyzkoušet, jako vždy).
Ve středu se vlastně taky nic moc nedělo, ale zjistila jsem, že poslední dobou nemívám zrovna dvakrát dobrou náladu, respektive často upadám do depresí, ale to je dlouhý příběh. Ve škole jsme jen dostávali vysvědčení, a abych řekla pravdu, tak jsem na to své poměrně hrdá, i když to je zřejmě špatně, ale v tu chvíli jsem se cítila velmi dobře a polichoceně, cítila jsem se konečně jako někdo. Po skončení vyučování jsem dorazila domů a kolem čtvrté hodiny jsem nakonec šla ven s mojí spolužačkou. Samozřejmě, že se to nemohlo obejít bez výbuchů smíchu a jiných totálně retardovaných věcí.
Čtvrtek se stal zase tím nudným dlouhým dnem, který se hrozně dlouho táhne, ale i přesto jsem si ho užila jako každý jiný den v mém životě. Škola skončila kolem čtvrté, za co jsem byla ráda, protože nám odpadla jedna hodina a za další to byl poslední školní den před prázdninami. Jako vždy jsem šla ven a zbytek dne jsem jen poslouchala písničky, četla nebo se jen povalovala v posteli.

Pátek a víkend to je kapitola sama o sobě. Stejně jako vždy jsme v pátek vyrazili s rodiči a brášky mimo město, na chalupu. Vždy sem jezdím hrozně ráda z toho důvodu, že se konečně mohu odreagovat od všeho toho ruchu v městských ulicích. Konečně mohu utéci tedy alespoň zatím svým problémům, které mě ve městě sužují. Venkovský vzduch, kolektiv i práce jako skládání dříví, krmení králíků a podobné, mě vždy dovedou uklidnit. Příští týden tu bude masopust a na něj se popravdě velmi těším, i když jsem dostala pozvánku na párty i tak raději dám přednost tradicím.

Tak tohle by mělo být pro dnešek všechno.
Užijte si zbytek dne


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 beepinka beepinka | Web | 8. února 2018 v 14:07 | Reagovat

Ono je to super, když člověk vypadne z města a pročistí si myšlenky. Občas je to fakt potřeba :3! Taky musím takhle někam zase vyrazit =) ..ať už na chatu nebo někam na výlet.

2 Osoba kdysi dávno používající jméno Caroline Osoba kdysi dávno používající jméno Caroline | E-mail | 24. února 2018 v 18:10 | Reagovat

Ahoj :) teď ani nevím, jestli píšu na správný blog, protože mě sem dovedla relativně dlouhé proklikávání odkazů...
Jen sem se chtěla zeptat...bývala si Windy? jestli jo, jen sem tě chtěla pozdravit :) a říct, jak tě obdivuju, že si v blogování vydržela celé ty roky :O :D
PS: promiň, že komentář se nevztahuje ke článku, jen se mi zdá úžasné po rocích bez kontaktu mít možnost se nějak ozvat člověku se kterým sem se bavila těch... kolik? 4-5 let zpátky? :D
PPS: omlouvám se za moji češtinu v tom posedním odstavci xD nějak sem to nedokázala srozumitelně poskládat a promiň jesti si nakonec úplně jiný člověk :D  v tom případě toto prostě jen ignoruj :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama